Döngel çevirgel duası eşler/sevgililer için

Döngel Çevirgel Duası
inanılmaz etkili geri getirme duası ile Eski Aşkınızı Sevgilinizi pişman olup kendi ayaklarıyla ile size Geri Getirmeniz Mümkün! Peki Bu Nasıl mı olacak Detaylar Konumuzda.Bugüne kadar birçok yerde duymuş ya da görmüşsünüzdür döngel çevirgel duasını Ancak bu yazımızda bizler bu duanın nasıl okunacağını ve ne için okunacağını sizlere anlatarak bir nebze de olsa sizlere yardım etmeye çalışacak ve bu duadan faydalanmanız için elimizden geleni yapmaya çalışacağız.
Çevirgel duası; eşler arasında meydana gelen kırgınlık ve dargınlıkların giderilmesi için, çeşitli sebeplerden dolayı eşini ve ailesini yüzüstü bırakıp giden ve başka bir kadın ile ya da erkek ile yaşamaya başlayan eşleri ailesinin başına geri gelmesi için, veya herhangi bir sebepten dolayı araları açılmış olan, konuşmayan, ayrılmak üzere olan sevgilileri tekrar birleştirmek amacı ile tertip edilmiş bir duadır Sevdiğiniz kişi için okunacak dualar arasında yer alan hatta belki de ilk sırada bulunan bu çevirgel duası, son derece etkili bir dua ve tılsım içermektedir.
Bu dua ve medyum hocamız sayesinde eski aşkınızı geri getirebilir ve mutlu aşkınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Çevirgel duası, esasında Allah’ın 15 ism-i şerifini ve Kur’an Surelerini barındırdığı için çok önemli bir yere sahiptir sureler ve ayetler şunlar:
Fatiha Suresi
İhlas Suresi
Felak Suresi
Nas Suresi
Zilzal Suresi
Asr Suresi
Ayete’l-Kürsi

İsimler ise şunlar:

Ya Rahîm
Ya Rahmân
Ya VedûdYa Kadir
Ya Şafi
Ya Kâfi
Ya Muafi
Ya Feyyaz
Ya Cami
Ya Hannan
Ya Mennan
Ya Kadıye’l-Hacat
Ya Rauf
Ya Deyyan
Ya Rezzak

Döngel çevirgel duasının çok sayıda faydaları görülmüştür.giden eski aşkınızı geri getirme konusunda son derece işe yarayacak olan bu duayı medyum hocamızla irtibata geçerek okumanızı sizlere tavsiye ederiz bu şartlar yerine getirildikten sonra dua okunursa çok daha hızlı bir şekilde etkisi görülebilir.

Bütün önemli dualarda olduğu gibi çevirgel duasının da belli bazı usul ve adap kuralları vardır. Bu kurallara “duanın icabet şartları” denilmektedir. Çevirgel duasının kabul şartları şöyle sıralanabilir:
Mutlaka abdest alınmalıdır. Zira abdestsiz bir duanın ciddiyeti ve maneviyatı zayıf olmaktadır.
duayı okumaya niyet edilmeli
Daha sonra kıbleye yönelip Allah rızası için iki rekât namaz kılınmalı
ve bunun ardından da
on tane tövbe istiğfar
on tane de salâvat- ı şerife
on tane kelime- i tevhide okunup diz çökülerek eller semaya açılmalı ve duaya başlanmalıdır. Dua bittikten sonra ise 3 ihlâs ve bir Fatiha okunmalı dua sonlandırılmalıdır.

Giden sevgilinin ardından okunan ve son derece de etkili olan bu dua, uzman medyum hocamızın desteğiyle birçok kişi tarafından okunmuş ve sonuç alınmıştır. Döngel çevirgel duasını yukarıda sizlere tarif ettiğimiz şekilde yaptığınız takdirde bu duanın etkisini daha da arttırmış olacak ve kısa zamanda daha etkili sonuç elde etmek için büyük bir adım atmış olacaksınız.

Bu duayı özellikle Cuma günleri okumaya özen göstermeniz gerekiyor. Çünkü bu duayı Cuma günü okuduğunuz takdirde duanın etkisini daha da arttırabilirsiniz.

Ayrıca dua içinde geçen isimden önce kişinin annesinin ismini söylemenizin gerekliliği de dikkat etmelisiniz.

Bu duanın etkisini arttırmak için diğer bir yöntem de Surhubad duası ile birlikte okumaktır.

Bir önceki yazımız olan İki sevgiliden birinin içinde bir kırgınlık gücenme duygusu belirir de araya soğukluk girer başlıklı makalemizde aşıklar için büyü, aşk büyüsü ve medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir